Starosta wspiera Charytatywny Bieg Wigilijny dla Oli Łuczak

Starosta Nowosolski cały czas wspiera organizatorów Charytatywnego Biegu Wigilijnego dla Oli Łuczak, nad którym objął patronat. Bieg odbędzie się 18 grudnia br. w Nowej Soli. Wolnych miejsc niestety już nie ma, ale  można pomóc przekazując darowiznę na konto i zostając Wirtualnym Biegaczem.
Organizatorami akcji jest Stowarzyszenie Klub Mam z Nowej Soli oraz Nowosolska Grupa Biegowa. Ola Łuczak to czteroletnia mieszkanka Kożuchowa, u której w ubiegłym roku stwierdzono nowotwór złośliwy mózgu. Ola potrzebuje pieniędzy na leczenie i wyjazdy do Warszawy.

Bieg rozpocznie się w niedzielę o godz. 15.00 na ul. Pocztowej w Nowej Soli. Sygnał do startu da Starosta Waldemar Wrześniak. Pół godziny wcześniej rozpocznie się rozgrzewka. Limit czasu na pokonanie 5-kilometorowej trasy to godzina. Wszyscy biegną w czapkach Mikołaja. Biuro zawodów znajduje się w małej sali na Placu Floriana i będzie czynne w niedzielę od godziny 13:00. Tam w dniu zawodów można odebrać numery i pakiety startowe.

Tymczasem organizatorzy zapraszają osoby zapisane na bieg na wspólny trening trasą zawodów. Odbędzie się on w niedzielę – 11 grudnia o godz. 9.00. Start z ulicy Pocztowej.

Więcej informacji: tutaj