Skarbnik Powiatu Liderką Lubuskiego Samorządu

Skarbnik Powiatu Ewa Matyla została laureatką konkursu „Liderki Lubuskiego Samorządu”. Statuetkę otrzymała z rąk Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak podczas odbywającego się w sobotę – 14 października IX Lubuskiego Kongresu Kobiet. Celem konkursu jest wyróżnienie lubuskich kobiet, które w sposób szczególny zasłużyły się na rzecz rozwoju samorządności w regionie. W tym roku spośród wielu zgłoszonych kandydatek, kapituła Konkursu wybrała do uhonorowania 10 wyjątkowych Pań. Z terenu powiatu nowosolskiego wyróżnienia otrzymały również Wójt Gminy Otyń Barbara Wróblewska i Wójt Gminy Nowa Sól Izabela Bojko. Gratulujemy!
fot. Urząd Marszałkowski Woj. Lubuskiego