Regionalna konferencja dotycząca konsultacji społecznych zmian w ustawach wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin “Za życiem”

W dn

dniu 3 lipca 2017 r. w  Akademii im. Jakuba z  Paradyża przy ul. F. Chopina 52, Budynek 5 w Gorzowie Wielkopolskim, w godzinach od 10.30 do 16.10 odbędzie się regionalna konferencja dotycząca konsultacji społecznych zmian w ustawach wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin “Za życiem”, której organizatorami są Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Caritas Polska.

Konsultacje skierowane są zarówno do przedstawicieli organizacji zajmujących się kwestiami wychowawczymi, socjalnymi, niepełnosprawnością, jak również do wszystkich zainteresowanych.

Program „Za życiem” ruszył w styczniu br. Jego celem jest wsparcie osób niepełnosprawnych i ich rodzin, począwszy od zapewnienia dostępu do wszechstronnej opieki nad kobietą w okresie ciąży, w tym powikłanej, porodu i połogu oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Proszę o umieszczenie niniejszych informacji na Państwa stronie internetowej oraz promocję wydarzenia wśród jednostek Państwu podległych.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji regionalnej proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: konsultacjeplus@caritas.org.pl lub wypełnienie formularza przez stronę: //zazyciem.mrpips.gov.pl/konferencje/gorzow

W trakcie konferencji organizatorzy zapewniają bezpłatną opiekę nad dziećmi do lat  18.

Termin zgłoszeń upływa 26 czerwca 2017 r. o godzinie 14:00. Więcej informacji na stronie:

//zazyciem.mrpips.gov.pl/konsultacje-projektu#lubuskie

[attachments title=”Załączniki” template=small-list include=”10055,10054,10044″]