Powiat nowosolski na targach edukacyjnych

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowosolskiego przy pomocy i we współpracy ze starostwem nowosolskim uczestniczyli w Targach Edukacyjnych Absolwent, które przez dwa dni odbywały się w Zielonej Górze. Najważniejszym celem prezentacji stoiska było uświadomienie uczniom z pobliskich gmin, że szkolnictwo ponadgimnazjalne w powiecie jest na wysokim poziomie, a oferowane kierunki kształcenia odpowiadają potrzebom rynku pracy. Pozytywna marka, jaką udało się do tej pory wypracować spowodowała, że stoisko było chętnie odwiedzane przez uczestników targów. Uczniowie szkół powiatu nowosolskiego wyposażeni w akcesoria kojarzące się z danym zawodem skutecznie zachęcali do rozmowy i opowiadali o profilach kształcenia.