Powiat Nowosolski drugi w województwie do dofinansowania

Aż na drugim miejscu znalazł się Powiat Nowosolski na liście rankingowej wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach działania „Rozwój społeczeństwa informacyjnego” Regionalnego Programu Województwa Lubuskiego. Jest to jedyny samorząd z terenu powiatu, który takie dofinansowanie otrzymał.
Całkowita wartość projektu pt. Utworzenie interaktywnego systemu informacji i usług administracji elektronicznej opartego na tworzeniu i udostępnianiu zasobów cyfrowych Powiatu Nowosolskiego dla ludności, to 1 339 760 zł, z czego dofinansowanie wynosi 1 138 796 zł. Mamy powody do zadowolenia, szczególnie, że na liście znalazło się tylko 13 podmiotów, a całkowita wartość dofinansowania wszystkich zakwalifikowanych projektów to 33 827 029,14 zł.