Olimpiada „Radość” z okazji Dnia Dziecka

Na boisku przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowej Soli odbyła się dziś – 1 czerwca br. integracyjna impreza “Olimpiada Radość”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Działające na Rzecz SOSW “Radość”. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Nowosolski, a uczestniczył w niej Członek Zarządu Powiatu Andrzej Ogrodnik. Impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka rozpoczęła się ulewą, ale cierpliwość dzieci i opiekunów została nagrodzona i po godzinie pojawiło się słońce. Wszyscy, łącznie z p. Andrzejem Ogrodnikiem, ruszyli na murawę aby brać udział w konkurencjach sportowych i rekreacyjnych. Były labirynty, kręgle, rzut kółkiem na patyk, kręcenie „kołem fortuny” i wiele innych zadań, a także pyszny poczęstunek.