Nowe panie dyrektor ZSP nr 2 i ZSP nr 3 w Nowej Soli

Dwie nowe panie dyrektor – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 otrzymały z rąk Starosty Nowosolskiego Waldemara Wrześniaka oraz Członka Zarządu Powiatu Andrzeja Ogrodnika powierzenie pełnienia stanowiska. Renata Sawicka-Dytko to nowa dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. W szkole pracuje od 1991 roku, kiedy jeszcze był to Zespół Szkół Zawodowych im. M. Dąbrowskiej. Ukończyła filologię polską w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze. Skończyła także studia podyplomowe, m.in. w zakresie filologii polskiej oraz w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych, technologii fryzjerstwa, stylizacji, higieny i materiałów fryzjerskich. Małgorzata Pietrzak – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w obecnej szkole pracuje od 2000 roku jako nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych, ekonomicznych oraz podstaw przedsiębiorczości. Od 2009 roku pełniła funkcję kierownika kształcenia zawodowego. Wykształcenie wyższe techniczne uzyskała w Wyższej Szkole Inżynierskiej w Zielonej Górze.