Mł. insp. Grzegorz Karpiński Komendantem Powiatowym Policji

W piątek – 26 maja br. mł. insp. Grzegorz Karpiński oficjalnie objął obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli. W ceremonii wzięła udział Łucja Wojewódzka – Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego, która w imieniu Starosty Nowosolskiego Waldemara Wrześniaka wręczyła komendantowi list gratulacyjny, upominek i kwiaty. Objęcie obowiązków odbyło się w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., insp. Krzysztofa Sidorowicza, który osobiście wręczył rozkaz, pogratulował awansu i życzył sukcesów. W uroczystości nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych, służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z nowosolską Policją na rzecz bezpieczeństwa. Mł. insp. Grzegorz Karpiński od 16 grudnia 2016 roku pełnił obowiązki szefa nowosolskich policjantów.