Liceum Ogólnokształcące wita nowych uczniów!

Pamiętaj!
W Baczyńskim znakomicie przygotujesz się do matury. To Ty wybierzesz rozszerzenia. Rozwiniesz pasje sportowe na nowoczesnych obiektach, a talenty artystyczne zaprezentujesz w szkole, jak i poza nią. Najlepszych uczniów nagradzamy stypendiami. Będziesz w miejscu, gdzie dużo się dzieje, skąd wszędzie jest blisko. Gwarantujemy przygodę z nauką i świetną zabawę w gronie dobrych znajomych. Zapraszamy i jeszcze raz gratulujemy doskonałego wyboru.
Przy szkole powstaje stadion lekkoatletyczny, boisko do piłki nożnej, trybuny, oświetlenie. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt sportowy ze sztuczną nawierzchnią w regionie. Nasi uczniowie będą więc mieli na co dzień świetną bazę lekkoatletyczną. Powiat ubiega się także o dofinansowanie remontu budynków, pracowni i sal edukacyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.