Konkurs na dofinansowanie projektów wspierających osoby bez pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zachęca do wzięcia udziału w konkursie na dofinansowanie projektów wspierających osoby bez pracy. 31 marca br. został ogłoszony nabór wniosków o dofinansowanie projektów w Regionalnym Programie Operacyjnym – Lubuskie 2020. Projekty mają przyczynić się do znalezienia pracy przez osoby niepracujące, ale niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy jako bezrobotne, które mają 30 lat lub więcej. Pomoc udzielana będzie Lubuszanom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy: kobietom, osobom po 50 roku życia, osobom z niepełnosprawnościami, osobom o niskich kwalifikacjach, długotrwale bezrobotnym. Szczegóły na temat naboru wniosków wnioskodawcy znajdą na stronie WUP: //wupzielonagora.praca.gov.pl/ oraz w Punkcie Informacyjnym EFS mieszczącym się w WUP: ul. Wyspiańskiego 15, pok. 311, tel. 68 456 56 04.