Koniec roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

W nowosolskich „Nitkach” rok szkolny kończyła IV klasa technikum o specjalności technik usług fryzjerskich. Dyrektor Regina Wąwoźna ze wzruszeniem pożegnała swoje uczennice i życzyła sukcesów w dalszej karierze. Wręczyła również dyplomy i podziękowania za udział w różnego rodzaju wydarzeniach. Członek Zarządu Powiatu Nowosolskiego Andrzej Ogrodnik wręczył nagrodę Starosty Nowosolskiego Waldemara Wrześniaka „Absolwent Roku”. Przypadła ona najlepiej uczącej się w tej szkole Małgorzacie Cwalinie, która jednak nie była obecna na zakończeniu roku, ponieważ w ramach projektu przebywa w Berlinie. Nagroda z pewnością ją zaskoczy, bo do tej pory nic o niej nie wiedziała. W imieniu swojej uczennicy odebrała ją wychowawczyni klasy.