70-letni Odlewniak

Jubileusz 70-lecia istnienia świętował w piątek – 21 bm. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Nowej Soli. Na widowni Nowosolskiego Domu Kultury, gdzie odbywały się uroczystości, zgromadzili się absolwenci szkoły, dawni i obecni nauczyciele, dyrektorzy. Powiat Nowosolski reprezentował Andrzej Ogrodnik – Członek Zarządu odpowiedzialny za oświatę, który wręczył Dyrektor „Odlewniaka” Małgorzacie Pietrzak list gratulacyjny, kwiaty oraz praktyczne upominki, które z pewnością przydadzą się uczniom. Po życzeniach i gratulacjach składanych na ręce dyrekcji przez przedstawicieli innych szkół i placówek przyszedł czas na podziękowania i wyróżnienia. Starosta Nowosolski Waldemar Wrześniak otrzymał statuetkę w kategorii Ambasador Szkoły. Wśród wyróżnionych był również Wicewojewoda Lubuski Robert Paluch oraz prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz – absolwent tej szkoły.